Hurdacı

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları Konusunda En merak edilen biriside fiyatlandırmalar nasıl olmaktadır. Fiyatlar nasıl fiyat belirlemesi yapmaktadırlar. Firmamız Sizlerden alınan atık kablo hurdalarınızı kırım makinesi ile kırıp bakırını çıkarmaktadır. Yani hurda kablolarınıza çok zaman ayırmanıza gerek kalmadan soymaya uğraşmadan hurda kablolarınızı analiz üzerinden fiyatlandırma yapmaktayız.

Hurda kablo fiyatları 2023 yılının en net fiyatlarını sizlere Sunmaktayız. 0535 041 3460 Nolu Telefonu Arayın Sizlere Yüksek Fiyat Garantisi veren hurdacı firmamızla tanışın. Ayrıca Sizlere Fiyat liste tablomuz Aşağıda Bulunmaktadır. Firmamız Birçok Şubeden Bulunmaktadır. Sizler Yüksek Fiyat Garantisi Sunmaktayız.

 

NOT: FİRMAMIZDAN TEKLİF ALMADAN HURDA BAKIR SATMAYIN

 

hurda-kablo-fiyatı

 

Hurda Kablo Fiyatı 

Karışık Kablo hurdası 77,30 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo 80,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 125,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 79,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo 68,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo 32-74 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo 55,00 ₺/Kg

 

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Kablolar, tüm elektrik sistemlerinde önemli bir role sahiptir. Bu nedenle ve bakır kablo fiyatları ekonomi ve endüstrinin birçok yönü için önemli bir konudur. Bu yazımızda, hurda ve bakır kablo fiyatlarının ne olduğunu, neden bu kadar önemli olduğunu ve bu sektörde ne gibi değişiklikler ve gelişmeler yaşandığını inceleyeceğiz. Hurda bakır kablo fiyatları nasıl belirlenir, Londra Metal Borsası Üzerinden Emtia sonuçlarına Bakarak Firmamız Sitemize Yansıtmaktadır. Hurda kablo bakır fiyatları Fiyat tablolarımız sürekli sizlere güncel tutulmaktadır. Bakır kablo, elektrik sinyallerini iletmek için kullanılan bir tür kablo çeşididir. Bakır, iyi bir elektrik iletkeni olması nedeniyle kablo üretiminde sıkça tercih edilen bir madendir. Hurda kablo alım satım fiyat bilgisi almak için öncelikle yapılması gereken şey hurda işinde uzman güvenli hurda firmaları ile iletişime geçmektir. Fiyat konusunda istenilen ücret alınırsa bu gibi güvenli firmalar tercih edilmelidir. Bundan sonra alım satım ile ilgili tüm işlemler tamamlanıp hurdanın alınacağı adresten tüm atık kablolar alınarak ödemesi gerçekleştirilebilmektedir.

 

hurda-atık-kablo

 

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda kablo fiyatları Kalitesine ve kablo üzerindeki bakır miktarına göre değişiklik gösterir. Hurda kablo fiyatları, dünya piyasalarındaki bakır fiyatlarına da bağlıdır. Diğer bir deyişle, bakır fiyatları arttıkça  da artar. Hurda kablo fiyatları ve bakır endüstri, ekonomi ve kaynak kullanımı açısından önemlidir. Bu sektörlerdeki değişiklikler ve gelişmeler, kablo üreticilerini, tüketicileri ve diğer işletmeleri etkiler. Hurda kablo ve bakır kablo fiyatlarını takip etmek, gelecekteki yatırımlarınız için bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilir. hurda kablo fiyatları 2023 Yılının net fiyat listelerini sizlere sunmaktayız. hurda kablo satışı için hemen arayın.

 

  •  Karışık Kablo Hurda Fiyatı 77,00 TL/Kg
  •  Antigron Kablo Hurda Fiyatı 78,00 TL/Kg
  •  Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Hurda Fiyatı 120,00 TL/Kg
  •  Yer Altı Enerji Kablo Hurda Fiyatı 75,00 TL/Kg
  • Ttr Kablo Hurda Fiyatı 46-96 TL/Kg
  • Çelik Kaplama Kablo Hurda Fiyatı 62-106 TL/Kg
  •  Fare Yemez Kablo Hurda Fiyatı 82,00 TL/Kg

 

 

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir